Vaikų žaidiminė joga

Vaikai žaisdami noriai mokosi, per žaidimus jie išmoksta daug svarbių dalykų, kurie jiems bus aktualūs gyvenime. Vaikų Žaidiminės Jogos užsiėmimai vyksta žaismingai, laisvai, be jokios prievartos. Atliekamos, vaikams parinktos ir pritaikytos, klasikinės Hatha jogos asanos (pratimai), Pranajama (kvėpavimo pratimai). Užsiėmimų metu vaikai mokosi susikaupti, koncentruoti dėmesį, pažinti savo kūną, pailsėti bei atsipalaiduoti.

Kiekvieną sezoną kreipiamas dėmesys į tai, kas tuo metu aktualu patiems vaikams, tai yra, ką patys vaikai „atsineša“. Savo elgesiu bei pokalbiais jie labai aiškiai parodo su kuo ir kaip bus dirbama šį sezoną. Atsižvelgiant į amžiaus grupę ir vaikų poreikius atrenkami žaidimai bei psichologinės praktikos, kurių metu ir ugdome tai, kas aktualu – drąsa, pasitikėjimas, atsakomybė, savarankiškumas, bendravimas ar bendradarbiavimas, draugiškumas ar empatija. Dėmesys skiriamas kiekvienam vaikui individualiai, tad grupės nėra didelės. 

Išsamią informaciją apie užsiėmimo laikus ir kainas galite sužinoti susisiekus kontaktiniu telefonu +370 698 71 811 arba el. paštu info@vaikujoga.lt

 

Kontaktai