Vaikų žaidiminė joga

Vaikai žaisdami noriai mokosi, per žaidimus jie išmoksta daug svarbių dalykų, kurie jiems bus aktualūs gyvenime. Vaikų Žaidiminės Jogos užsiėmimai vyksta žaismingai, laisvai, be jokios prievartos. Atliekamos, vaikams parinktos ir pritaikytos, klasikinės Hatha jogos asanos (pratimai), Pranajama (kvėpavimo pratimai). Užsiėmimų metu vaikai mokosi susikaupti, koncentruoti dėmesį, pažinti savo kūną, pailsėti bei atsipalaiduoti.

Kiekvieną sezoną kreipiamas dėmesys į tai, kas tuo metu aktualu patiems vaikams, tai yra, ką patys vaikai „atsineša“. Savo elgesiu bei pokalbiais jie labai aiškiai parodo su kuo ir kaip bus dirbama šį sezoną. Atsižvelgiant į amžiaus grupę ir vaikų poreikius atrenkami žaidimai bei psichologinės praktikos, kurių metu ir ugdome tai, kas aktualu – drąsa, pasitikėjimas, atsakomybė, savarankiškumas, bendravimas ar bendradarbiavimas, draugiškumas ar empatija. Dėmesys skiriamas kiekvienam vaikui individualiai, tad grupės nėra didelės. 

Vaikų grupė – antradieniais ir ketvirtadieniais 17:20-18:00 val. – nuo 3,5-4 iki 5-6 metų.  Kaina: 36 Eur – 8 kartai per mėn.
Užsiėmimo trukmė: apie 40 min.
Užsiėmimų pradžia nuo spalio 06 d.

Vaikų grupėpirmadieniais ir trečiadieniais 18:30-19:30 val.nuo 6 iki 12 metų.
Kaina: 38 Eur – 8 kartai per mėn.
Užsiėmimo trukmė: 1 val.

Paauglių grupėpirmadieniais ir trečiadieniais 16:30-18:00 val. nuo 11 iki 16 metų.
Kaina: 42 Eur – 8 kartai per mėn.
Užsiėmimo trukmė: 1,5 val.

Antram šeimos nariui (brolis/sesė) suteiksime 15 proc. nuolaidą nuo pagrindinės kainos.

Pirmasis bandomasis užsiėmimas nemokamas.

Kontaktai